Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jenny Humphrey (Taylor Momsen)

+3
AndjelaBASS :D
jeka199
Chuck's Queen.♥
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Sre Avg 17, 2011 10:50 pm

Chuck's Queen.♥

Chuck's Queen.♥
Admin

Well?

2Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Čet Avg 18, 2011 2:28 am

jeka199

jeka199

super seka

3Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Čet Avg 18, 2011 3:54 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Pa nije losa Very Happy onakoo ,ne istce se sada Very Happy

4Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Čet Avg 18, 2011 7:09 am

xoxo sneza

xoxo sneza

paa onako.
niss posebno nije. xD



________________
Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Tumblr_lq36nf4xcA1qib28ko1_500

5Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Sub Avg 20, 2011 1:09 pm

Little Blair Waldorf

Little Blair Waldorf

Prvo sam je volela, onda zamrzela zbog onoga sto je radila Rufusu i Danu, a sad mi je opet super, kul mi je kao klan Hamfrijevih, kad pricaju za doruckom. Very Happy

6Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Sub Avg 20, 2011 8:12 pm

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Slatka i jedna dobrica dok nedodje 3 sezona..xD

7Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Pon Avg 22, 2011 6:19 pm

IvaTa

IvaTa

Chuck Bass <3 (: ::Slatka i jedna dobrica dok nedodje 3 sezona..xD

Haha, upravo to Smile

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

8Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Uto Okt 04, 2011 9:51 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Brate,ne kapiram sta sad ona tu nesto cmizdrii i pravi se nevina. :O Nije nju Cak naterao da spava sa njim :PpP sve mora da upropastii kokoska jedna -.-"

9Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Čet Okt 06, 2011 6:37 pm

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Blair and Chuck <3 ::Brate,ne kapiram sta sad ona tu nesto cmizdrii i pravi se nevina. :O Nije nju Cak naterao da spava sa njim :PpP sve mora da upropastii kokoska jedna -.-"

Ne samo da zeli da upropasti nego postaje prava fufica..Jenny vise nije mala ali je zato Kucka i to velika..!!

10Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Sub Okt 08, 2011 10:00 pm

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Chuck Bass <3 (: ::
Blair and Chuck <3 ::Brate,ne kapiram sta sad ona tu nesto cmizdrii i pravi se nevina. :O Nije nju Cak naterao da spava sa njim :PpP sve mora da upropastii kokoska jedna -.-"

Ne samo da zeli da upropasti nego postaje prava fufica..Jenny vise nije mala ali je zato Kucka i to velika..!!

Slazem se !!! Postala je ocajna! Narkomanka -.-

11Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Ned Okt 09, 2011 4:47 am

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Dobro da je otisla..Nje smo se resili..Mozda..

12Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Pon Okt 10, 2011 5:22 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Ja sam negde procitala da ce se ona i Vanesa,kao i Olivia povremeno pojavljivati . Very Happy

13Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Empty Re: Jenny Humphrey (Taylor Momsen) Uto Okt 11, 2011 7:06 am

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

A ja sam cula da Jenny Venesa i Eric..Vise nece pojavljivati u serija...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu