Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Preporucite film ili knjigu :D

+2
IvaTa
AndjelaBASS :D
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Preporucite film ili knjigu :D Empty Preporucite film ili knjigu :D Uto Avg 23, 2011 11:59 pm

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

:)E ja cu poceti sa knjigom Very Happy
Knjiga Federika Moce-Zelim te (nastavak knjige 3 metra iznad neba ^^ )

"Da li cu ikada uspeti da se vratim tamo,gde samo zaljubljeni zive, 3 metra iznad neba?"
Ostavili smo ga sa ovim pitanjem.A sada posle dve godine u Njujorku,Step se vraca u Rim.Mnogo toga se promenilo.Uvek je tako kad se ,nakon izvesnog vremena vratis na neko mesto.
Zahvaljujuci ocu,Step pocinje da radi u svetu televizije.Stanuje kod svog brata,ponovo se zblizava sa majom i naravno srece se starim prijateljima Budokanijevima.Lukone,Skelo,Bardato,Balestri i svi ostali.Imaju oziljke koje bol ostavljaju iznutra,pre nego spolja,na kozi.Buntovnici,ali svesno buntovnici,i sto je jos vaznije - nisu se promenili.
Ali koliko se promenila ona,njegova Babi?Da li vredi oziveti jednu ljubavnu pricu koja je bila tako lepa i vazna,ili je bolje zauvek je okoncati?
Ionako je nemoguce povratiti staru magiju.



Fenomenalna knjiga...sa predobrim recenicama koje vam mogu posluziti na pismenom..uzivite se u nju..kao da ste vi deo te price... Very Happy

Film u spanskoj verziji izaci ce u martu 2012.a 1.deo imate vec prilike da gledate na jutjubu sa Mariom Casasom i Marijom u glavnoj ulozi Very Happy

2Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 2:29 am

IvaTa

IvaTa

Mi deca sa stanice Zoo

Odlična i poučna knjiga^^

Govori o djevojci koja je zbog odredjenih uslova za život i željom za popularnošću uvukla se u nepopravljiv svijet droge^^

Postoji i film^^

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

3Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 2:40 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Ja sam ga gledala...poucan je jakoo i fascinantan na neki nacin Smile

4Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 2:43 am

IvaTa

IvaTa

Da, ja nisam gledala film, pročitala sam knjigu, ono *-*

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

5Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 2:47 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Procitaj ovu knjigu sto sam ja napisalaa Very Happy znas kakoo je pokidalaa *.*

6Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 9:28 am

Marija Bass♥

Marija Bass♥

Knjiga "Slatke male lazljivice".. Citala sam samo taj deo, ali postoji jos 3 dela: Savrsena, Bezgresna i Neverovatna. Govori o cetiri tinejdzerke koje su izgubile drugaricu i neko je poceo da im salje poruke. Ta osoba se potpisuje sa A, skraceno od Alison(devojka koja je poginula) i oni sumnjaju da je to ona. A zna sve tajne te cetiri devojke i one, u strahu da neko ne sazna za njihove tajne, otkrivaju ko je A.
Knjiga je super, puna je zivota, drame, intrige, pomalo sexa... Preporucujem da ih sve obavezno procitate! Very Happy

7Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 24, 2011 11:11 pm

IvaTa

IvaTa

Blair and Chuck <3 ::Procitaj ovu knjigu sto sam ja napisalaa Very Happy znas kakoo je pokidalaa *.*

Moraću, daj Bože da ima u ovoj našoj biblioteci^^

Marija Bass♥️ ::Knjiga "Slatke male lazljivice".. Citala sam samo taj deo, ali postoji jos 3 dela: Savrsena, Bezgresna i Neverovatna. Govori o cetiri tinejdzerke koje su izgubile drugaricu i neko je poceo da im salje poruke. Ta osoba se potpisuje sa A, skraceno od Alison(devojka koja je poginula) i oni sumnjaju da je to ona. A zna sve tajne te cetiri devojke i one, u strahu da neko ne sazna za njihove tajne, otkrivaju ko je A.
Knjiga je super, puna je zivota, drame, intrige, pomalo sexa... Preporucujem da ih sve obavezno procitate! Very Happy


Mmmm, djeluje zanimljivo, moraću i nju dići^^

HP saga, udjite u fantastičan svijet magije! Knjige su znači nemam riječi, ja sam u Harry Pottera zavolila čitanje, predobrar je! Pročitajte, vjerujte mi nećete zažaliti filmovi su ništa za razliku od knjiga^^


http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

8Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Čet Avg 25, 2011 3:11 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Marija moram kupiiti tu knjiguu...delujee stv intresantno Very Happy

A tii IvaTa OBAVEZNO Smile Smile Smile

9Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Čet Avg 25, 2011 3:13 am

IvaTa

IvaTa

Kad insistirašˇˇ

Al' kakav sam baksuz neće je biti -.-" Smile

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

10Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Čet Avg 25, 2011 3:21 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Bice je,videces Very Happy

11Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 31, 2011 5:38 am

GGFan97

GGFan97

Filmovi:
Uglavnom komedije Gledam:D
P.S i love you
Hotel For Dogs
Lizzie McGuire (Serija i Film)
Pretty Little Liars (Sa neta skidam To je Serija)
Takodje serija Glee
Zatim gledam na Fox Life-u najvise serija
Samantha Who
Desperate Housewives
Yes Dear
Off The Map....
A knjige
Sumrak ^^ sva cetri dela Very Happy
Melem za tinejdzersku dusu....itd



Poslednji izmenio GGFan97 dana Sre Avg 31, 2011 8:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta

12Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 31, 2011 8:22 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

E imas veoma dobar ukus ^^ Very Happy

13Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sre Avg 31, 2011 8:40 am

GGFan97

GGFan97

Hvala Very Happy ^^

14Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Čet Sep 01, 2011 9:34 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Very Happy

15Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Čet Sep 01, 2011 9:43 am

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Filmowi:
-Harry Potter (1,2,3,4,5,6,7 deo)
-Twilight saga swa cetri dela
-Tri metre iznad neba
-Koktel
-Zelim te (drugi deo od "Tri metre iznad neba")
-Wencanje u Los Andjelesu
Knjige:
-Twilight saga swa cetri dela
-Tri metra iznad neba
-Zelim te
-GG

16Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Pet Sep 02, 2011 9:23 pm

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Takodje,jako dobar ukus Wink

17Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Pet Sep 02, 2011 10:21 pm

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

hwala

18Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sub Sep 03, 2011 9:14 am

Ash.Momsen

Ash.Momsen

the lovely bones ( i film i knjiga )

19Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Sub Sep 03, 2011 9:53 pm

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Dobar ukus..<333 (((:

20Preporucite film ili knjigu :D Empty Re: Preporucite film ili knjigu :D Ned Sep 04, 2011 12:01 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Odlican Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu