Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vanessa Abrams (Jessica Szohr)

+4
AndjelaBASS :D
xoxo sneza
jeka199
Chuck's Queen.♥
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Sre Avg 17, 2011 10:52 pm

Chuck's Queen.♥

Chuck's Queen.♥
Admin

Well ?

2Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Čet Avg 18, 2011 2:24 am

jeka199

jeka199

super je.nije mi se svidela na pocetku ali sad je ok

3Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Čet Avg 18, 2011 3:06 am

xoxo sneza

xoxo sneza

u pocetku je nisam bas volela , al sad je skroz ok:D
super sto je ona sa nejtom:D
lep su paar Smile)
nije mi omiljena od devojaka , al je volimm
leepa i taako ^^
____
Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Tumblr_lq36nf4xcA1qib28ko1_500

4Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Čet Avg 18, 2011 3:24 am

jeka199

jeka199

steta sto ce otici

5Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Čet Avg 18, 2011 3:48 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Meni je ona bas,bas slatka Very Happy

6Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Čet Avg 18, 2011 9:51 am

GGFan97

GGFan97

Prelepa je Very Happy

7Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Sub Avg 20, 2011 1:07 pm

Little Blair Waldorf

Little Blair Waldorf

Ja je nisam volela u pocetku zbog Dana i Serene, ali posto tog problema vise nema, nemam nista protiv nje, ali mi nije medju omiljenima..

8Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Sub Avg 20, 2011 1:13 pm

♥ Waiting for Ian ♥

♥ Waiting for Ian ♥

ok mi je.. mada ništa posebno xD

9Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Empty Re: Vanessa Abrams (Jessica Szohr) Sub Avg 20, 2011 8:01 pm

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Lepa je i slatka i ona i Nejt su lep par...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu