Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Connor Paolo potvrdio odlazak!

+3
xoxo sneza
♥ Waiting for Ian ♥
BassGirl_♥
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Connor Paolo potvrdio odlazak! Uto Avg 16, 2011 7:06 pm

BassGirl_♥

BassGirl_♥

Connor Paolo potvrdio odlazak! CPaolo110807162436-300x258-150x150

Izgleda da će klan Van Der Woodsenovih biti uži za jednog člana. Connor Paolovo vreme u ulozi Sereninog mlađeg brata se završilo. Glumac- koji je u glavnoj postavi ABC-jeve serije Revenge - ne može ni da zamisli scenario u kom bi se vratio. Na pitanje da li bi se vratio U Gossip Girl ako njegova serija bude prekinuta Connor je odgovorio: "Nikad se ne treba vraćati u životu. Ja sam zavšio sa Gossip Girl."
Na konferenciji za štampu, nedavno održanoj, Paolo je rekao, "Eric odlazi na fakultet i ostaje tamo. Ne vraća se više ni za Božić."

2Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Uto Avg 16, 2011 11:10 pm

♥ Waiting for Ian ♥

♥ Waiting for Ian ♥

šteta.. ono, nikada ga nisam preterano volela al mi je ipak žao što ide...

3Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Sre Avg 17, 2011 12:42 am

xoxo sneza

xoxo sneza

daa.:SS
bas stetaa :S ://

4Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Pet Avg 19, 2011 8:33 am

Gossip_girl

Gossip_girl

Stetaaa..Neutral I jos ako Dzeni ode... Mislim da ce biti smorno:P

5Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Uto Avg 23, 2011 5:55 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Sladak mi je kao mladji brat.Nisam ga sad nesto obozavalaaa..ali mi je krivo sto ide Razz

6Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Uto Avg 23, 2011 10:59 am

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Glupo je sto ide.. <33 ):

7Connor Paolo potvrdio odlazak! Empty Re: Connor Paolo potvrdio odlazak! Uto Avg 23, 2011 11:12 pm

IvaTa

IvaTa

♥ Waiting for Ian ♥ ::šteta.. ono, nikada ga nisam preterano volela al mi je ipak žao što ide...

Da, malo je glupo, ali i nije neki važan lik tako da.....

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu