Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leighton Meester:Nisam Kao Bler Voldorf

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Leighton Meester:Nisam Kao Bler Voldorf Empty Leighton Meester:Nisam Kao Bler Voldorf Sub Sep 17, 2011 7:58 am

GGFan97

GGFan97

Leighton Meester:Nisam Kao Bler Voldorf 299699_152766348142741_114981151921261_287210_3314319_n

Iako je publika sklona poistovećivanju glumaca s likovima koje tumače, kako u serijama, tako i u filmovima, zvezda serije Gossip Girl Lejton Mister kaže da ona i Bler nisu ni malo slične. Ipak, priznaje da je i nešto naučila od kraljice Bi.

“U suštini, Bler i ja ne ličimo, ali sam od nje dosta toga naučila kada je moda u pitanju. Za razliku od Bler, mrzela sam da nosim haljine dok sam odrastala.Iako sada uživam sređujući se za crveni tepih, češće ćete me videti u farmericama i majici”, rekla je Lejton u intervjuu za oktobarski broj magazina Company, u kome je između ostalog i otkrila šta je želela da bude kada je bila mala.

“Kada sam bila mala želela sam da budem princeza, onda pingvin pa psihijatar! Još uvek volim da pričam s prijateljima o njihovim problemima, iako ma koliko se trudila, nikada ne primenjujem sopstvene savete”, iskrena je lepa glumica.

Source:TRACARA Wink

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Bravo,Leighton za owo za primere sta bih tela da postanes kad porastes..<3333 (((((: ^_________________^

Takica Bass

Takica Bass

Leighton <3 najbolja si .. Smile

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Takica Bass ::Leighton <3 najbolja si .. Smile


naravno..!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu