Gossip girl - Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Gossip girl forum.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ed odgovara na pitanja za magazin :)

+7
♥ Waiting for Ian ♥
BassGirl_♥
AndjelaBASS :D
Gossip_girl
APaaa...
xoxo sneza
Admin
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 3:03 am

Admin

Admin
Admin

Ed odgovara na pitanja za magazin :) 254656_145913175494725_114981151921261_268016_3159408_n

Za poznati magazin, na pitanje šta misli o Leighton, Ed je odgovorio:
"Leighton je jedna od meni najdražih ljudi na svetu. Apsolutno mi je draga - uvek je tu kada mi je potrebna, na setu 'Gossip Girl' se super slažemo, a ona je urnebesna. Njen lik je sasvim komičan, a Leighton i privatno ima dobar smisao za humor. Ona je sjajna za rad i zaista mi je najbolja drugarica. Sasvim je cool i opuštena."

A sada i nastavak intervjua sa Edom Westwickom:

- Šta bi voleo da radiš sa Blake Lively?
Ed: Ona je fantastična devojka. Sjajna je. Izuzetna je u svom poslu, iako je svima očigledno da se naši likovi u seriji ne druže baš mnogo. Iako ne koliko i sa Leighton, saradnja između nas dvoje je odlična(smeh).

- Ko te najviše zasmejava na setu?
Ed: Chace. On je 100% najsmešniji na snimanju. Često kaže nešto što sve nas veoma nasmeje i kasnije ceo dan se smejemo tome. Kada su Leighton i on zajedno, kada se zajedno šale, tada je prava zabava. On je veliki miljenik nacije, a smisao za humor mu je odličan.

- Kome se najčešće obraćate za savet?
Ed: Uh ... (smeh) Pa ... Leighton i ja imamo sjajno prijateljstvo i vezuje nas jedna zanimljiva veza. Nas dvoje smo u stanju da razgovaramo o raznim temama iznova, iznova i iznova. Ona je savršena osoba kojoj se mogu poveriti uvek. Tako da je to možda ona. Ona, a na drugom mestu je Chace, jer su njih dvoje moji veoma dobri prijatelji.

https://gg-srb.serbianforum.info

2Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 4:18 am

xoxo sneza

xoxo sneza

citacu kasnijee XD Very Happy

3Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 6:23 am

Admin

Admin
Admin

Snezo, ok. Smile

https://gg-srb.serbianforum.info

4Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 7:35 am

APaaa...

APaaa...

Samo ga zamisljam kako daje intervju..i padam u nesvest Smile

5Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 10:28 am

Gossip_girl

Gossip_girl

aaa mica^^ Very Happy

6Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pon Avg 15, 2011 11:41 pm

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Blagoo Leighton Very Happy <3

7Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 16, 2011 6:56 pm

BassGirl_♥

BassGirl_♥

Medeni ^^
Baš mi je drago da se ovako druže. <3

8Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 16, 2011 11:17 pm

♥ Waiting for Ian ♥

♥ Waiting for Ian ♥

i meni... Very Happy aaaw kakav je lep :DD

9Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Čet Avg 18, 2011 11:36 pm

•Chuck-Bass•♥♥

•Chuck-Bass•♥♥

Aaa hocu ja najj druga kao sto je Ed ^^ Very Happy ♥️

10Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Pet Avg 19, 2011 10:25 am

Marija Bass♥

Marija Bass♥

•Chuck-Bass•♥️♥️ ::Aaa hocu ja najj druga kao sto je Ed ^^ Very Happy ♥️
hahaha samo druga?Wink tongue

11Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 23, 2011 5:51 am

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Ja bih ipak nesto vise od drugaa hmmmm Very Happy

12Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 23, 2011 10:54 am

Chuck Bass <3 (:

Chuck Bass <3 (:

Drug je Ed,ali posle druga mozemo da upoznamo Chuck Bass..<33 (:

13Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 23, 2011 11:01 pm

AndjelaBASS :D

AndjelaBASS :D

Chuck Bass <3 (: ::Drug je Ed,ali posle druga mozemo da upoznamo Chuck Bass..<33 (:


Ahahahahhahahahaha to,to Very Happy

14Ed odgovara na pitanja za magazin :) Empty Re: Ed odgovara na pitanja za magazin :) Uto Avg 23, 2011 11:07 pm

IvaTa

IvaTa

Jao, kako je fiiiin Smile))

Blago L Smile

http://hogvorts4um-best.forumotion.com/portal

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu